Новини,  НОВИНИ КНУБА

Участь здобувачів архітектурного факультету та викладача кафедри ЗБК у конкурсі SteelFreedom 2023

Студентки архітектурного факультету КНУБА Аліна Капінос, Олександра Шелемех і Анжеліна Барановська, а також здобувач Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Іван Солошенко, у складі команди під шифром R-608 взяли участь у національному архітектурному студентському конкурсі Steel Freedom 2023. Куратор команди, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА, к.т.н. Олег Фесенко.

Завданням цьогорічного конкурсу було створення проєкту реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів війни в м. Житомир. Згідно з технічним завданням учасники конкурсу мали розробити проєкт, що складається із таких розділів:

• схема генерального плану з елементами благоустрою М 1: 200/1: 500;
  • ситуаційний план М 1: 2000;
  • плани, фасади, поздовжній і поперечний розрізи по будівлі 1: 200/1: 100;
  • розріз по стіні М 1:20;
  • не менше 2-х найбільш характерних вузлів будівлі, які наочно демонструють використання металевих конструкцій; 1-2 вузла огороджувальних конструкцій;
  • інші ілюстрації за пропозицією авторів, необхідні для розкриття ідеї проекту (не менше 2-х);
  • головна візуалізація будівлі (не менш як 2000 пікселів з мінімальної сторони);
  • короткий опис ідеї проекту.

За результатами технічного відбору конкурсний проєкт команди R-608 потрапив до півфіналу.

У роботі над конкурсним проєктом здобувачі-учасники команди R-608 застосовували технології будівельного інформаційного моделювання, що реалізовані у спеціалізованих програмних комплексах ArchiCAD, Revit Structure, САПФІР 3D. Конкурсний проєкт R-608  був  розроблений  відповідно до вимог чинних ДБН В.2.2-10:2022 “Заклади охорони здоров’я. Основні положення”, ДБН В.2.2-40:2018 “Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення”, ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту України» та інших НД.

Фінал конкурсу і нагородження учасників відбувся 2 грудня 2023 року. Конкурсний проєкт команди R-608 було відзначено у двох номінаціях:

• від компанії Метіпол – бездротовими навушники JBL Tune Beam Black;
  • від LIRALAND group – сертифікатом на проходження навчальних курсів.

За участь у національному архітектурному студентському конкурсі Steel Freedom 2023 учасники команди R-608 Аліна Капінос, Анжеліна Барановська, Олександра Шелемех та Іван Солошенко, а також їх куратор Олег Фесенко, були нагороджені іменними дипломами.

Фесенко О.А., доцент кафедри ЗБК

Кафедра ЗБК вітає команду R-608 у складі: Аліни Капінос, Олександри Шелемех і Анжеліни Барановської (КНУБА), а також Івана Солошенко (ПДАБА) та куратора команди, доцента кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій, к.т.н. Олега Анатолійовича Фесенка за участь та вихід у півфінал національного архітектурного студентського конкурсу Steel Freedom 2023. Участь в такому захоплюючому конкурсі, відкриває Вам безмежні можливості для творчості та інновацій у сфері архітектури та будівництва.

Бажаємо вам відчувати силу та виразність в кожному вашому проєкті та втілювати в життя ваші найкращі ідеї. Успіху Вам у ваших творчих зусиллях, і нехай цей конкурс стане початком вашого великого успіху в світі архітектури!

В. Колякова,

Вчений секретар кафедри ЗБК