НОВИНИ КНУБА

Участь кафедри ТКДвБ у проєкті BUSINESS PODCASTS від Компанії “ЕПІЦЕНТР К”

З 25 жовтня по 24 листопада 2022 року доцент кафедри товарознавства та комерційної діяльності в будівництві, к.т.н. Юдічева О.П. і здобувачі вищої освіти спеціальності 075 «Маркетинг» гр. Марк-41 Данильченко Надія та Галушка Олександр взяли участь в освітньому онлайн-проєкті «BUSINESS PODCASTS 2022», який вже вдуге проводила компанія «Епіцентр К».

5 тижнів навчання, 10 актуальних подкастів про існування бізнесу під час війни, інновації, роботу компанії «Епіцентр К» з постачальниками та відкриття нових локацій у воєнний час. Спікери проєкту ‒ директори напрямків, бізнес-тренери, СЕО, HRD,  керівники T&D і L&D напрямків, PR-директори.

Основні питання, які розглянули на вебінарах:

• роль бізнесу під час війни;
  • сучасний стан медіа-простору;
  • ринок праці, робота з персоналом у воєнний час;
  • соціальна відповідальність компанії «Епіцентр К»;
  • актуальні для бізнесу професії, а також можливості для працевлаштування в «Епіцентр К»;
  • продажі та розвиток мережі Іntersport; актуальні спортивні товари та інвентар; товари для ЗСУ;
  • імідж компанії, досвід, кар’єра та чорний PR;
  • про бренди (виробництво PL; міфи та факти про якість PL; конкуренти та майбутнє PL);
  • освіта для бізнесу (навчання персоналу під час війни);
  • програми лояльності для підприємства і бізнесу (програма «Вигода» в мережі «Епіцентр К»);
  • ІТ – рішення для бізнесу (діяльність project management office в компанії, програмне забезпечення).

Вебінари відбувалися у режимі вільного спілкування. На всі запитання, які  учасники ставили у чаті, надавалися повні відповіді. Всі організаційні моменти, пов’язані з відсутністю світла, інтернету, тривогами, миттєво вирішувались. Щиро вдячні організаторам за можливість взяти участь в цьому освітньому онлайн-проєкті.

В кінці проєкту учасники пройшли тестування та отримали сертифікати. Окрім цього, здобувачам освіти Данильченко Н. та Галушка О. години участі в проєкті були зараховані у виконання навчального плану за дуальною формою навчання.

Вітаємо учасників проєкту «BUSINESS PODCASTS 2022», пишаємось їх здобутками!

Дякуємо  компанії “ЕПІЦЕНТР К” за організацію проєкту!

Кафедра товарознавства та комерційної діяльності в будівництві

Доцент, к.екон.н. Романенко О.В.