УНІВЕРСИТЕТСЬКА ВЕСНА 2022

Весна 2022 року виявилася складною для викладачів кафедри будівельних матеріалів будівельно-технологічного факультету КНУБА. Спочатку корона-вірус, а потім війна з РФ розкидали викладачів кафедри по різних містах та містечках України – Житомирщини, Кіровоградщини, Черкащини, а також закордону – Польщі, Німеччини, Великої Британії. Але не дивлячись на це, робота кафедри не призупинялася не на один день – навчальний процес, наукова робота, профорієнтаційні заходи. Кафедра працювала використовуючи всі наявні ресурси і можливості. Хочеться зупинитися на деяких визначних подіях цієї весни.

Склад кафедри це на 80% жінки, а тому День матері, що відзначався цього року 8 травня, це для нашої кафедри визначна подія. Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт. Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину. Материнство – маленький подвиг нескінченного терпіння, віддачі, любові, ніжності, мудрості.

9 травня ми відзначали День Перемоги над нацизмом українського народу в другій світовій війні, цей визначний подвиг нашого народу залишиться назавжди з нами. Це переосмислення подій Другої світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого. Рівне вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслення солідарності та бойового братерства всіх Об’єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів, зокрема євреїв та українців.

19 травня Будівельно-технологічний факультет відзначив день української вишиванки. У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає незапам’ятних часів. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях.

Традиційно на весні кожного року Київський національний університет будівництва і архітектури проводить День відкритих дверей, це подія яка також має визначне значення для викладачів університету. Цього року День відкритих дверей відбувся 21 травня. Оголошення про цей захід, а також розклад профорієнтаційних заходів завчасно було розміщене на сайті КНУБА. У рамках Дня відкритих дверей абітурієнти та їхні батьки зустрічаються з деканом будівельно-технологічного факультету та представниками кафедр, під час яких відвідувачі отримують детальну інформацію про наявні напрямки, дізнаються про навчальний процес та практику, перспективи працевлаштування випускників, відпочинок та студентське життя. Сьогодні БТФ готує фахівців за спеціальностями 075 Маркетинг, 076 Товарознавство та комерційна діяльність, 161 Хімічні технології та інженерія та 192 Будівництво та цивільна інженерія.

Також 21 травня ми відзначали День науки, день в який вся українська наукова спільнота знаходить для себе час на свято. Багато вчених невиправні романтики. Їх часто зовсім не цікавить, скільки часу, сил буде покладено на те чи інше наукове дослідження. Вони готові працювати понаднормово. Їх захоплює сам процес, а відкриття, яке той або інший звичайний учений може зробити, зовсім не зупиняє їх.

Запрошуємо Вас на навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Приєднуйтесь до спільноти вчених, науковців, практикуючих будівельників. Будемо раді бачити Вас серед студентів Будівельно-технологічного факультету!

Колектив будівельно-технологічного факультету КНУБА.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram