Новини,  НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри ГІФ,  НОВИНИ КНУБА

В КНУБА ОПУБЛІКОВАНО НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК ОСНОВИ ГІС. СТАНДАРТИЗАЦІЯ ГЕОГРАФІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

В КНУБА опубліковано навчальний посібник за авторства викладачів кафеди геоінформатики і фотограмметрії: завідувача кафедри, професора Карпінського Ю.О., професора Лященка А.А., доцента Лазоренко-Гевель Н.Ю.В Навчальному посібнику розглянуто загальні методичні й організаційні засади стандартизації у сфері географічної інформації. Наведено склад міжнародних стандартів серії ISO 19100 Географічна інформація/Геоматика і технічних специфікацій OGC, національні стандарти ДСТУ ISO 19101, ДСТУ 8774:2018, ДСТУ ISO 19131:2019, які є основою інтероперабельності геопросторових даних в умовах розвитку НІГД в Україні.Навчальний посібник призначено для студентів, які навчаються за спеціальністю 193 “Геодезія та землеустрій”.
/*! elementor – v3.11.0 – 13-02-2023 */

Бібліографічний опис:Карпінський Ю.О. Основи ГІС. Стандартизація географічної інформації: навч. посіб. / Ю.О. Карпінський, А.А. Лященко, Н.Ю. Лазоренко-Гевель. – Київ: КНУБА, 2021. – 152 с.