НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФІСЕ

VENTS FORUM 2023

12 жовтня року відбувся VENTS FORUM 2023, організований компанією «Вентиляційні системи»., який об’єднав під одним дахом багатьох учасників будівельного ринку України.

Учасники ділового заходу обговорили поточний стан, в якому зараз перебуває вітчизняна будівельна галузь та ознайомилися з новою продукцією VENTS, яка буде затребувана на українському та світовому ринках у найближчому майбутньому.

Головні теми обговорення:

✔ «Сучасна вентиляція як поєднання енергозбереження, та розумних технологій»,

✔ «Глобальне потепління наступило. Як будемо охолоджуватись?»,

✔ «Бомбосховища як нові вимоги поствоєнного часу».

Серед найцікавіших новинок були презентовані децентралізовані вентиляційні пристрої BREEZY, високотехнологічні припливно-витяжні установки у дизайнерському корпусі зі спіненого поліпропілену ENAVE-C, канальні вентилятори ВУСТ і СТРІМ, а також вентилятор ЕРВ-400-6Д з електричним і ручним приводами, який призначений для використання в захисних укриттях, що зараз вкрай актуально для нашої країни.

Родзинкою форуму стала зустріч із відомим українським топ менеджером та бізнес-аналітиком Петром Чернишовим, який поділився з аудиторією власними думками щодо багатьох проблем сьогодення в Україні в панельній дискусії на тему: «Будівельний ринок України: погляд у майбутнє».

Ми вдячні стейкхолдеру спеціальності 192 «Будівництво і цивільна інженерія» Київського національного університету будівництва і архітектури – компанії VENTS за організацію цікавого та такого необхідного заходу.

Від кафедри теплогазопостачання і вентиляції факультету інженерних систем і екології Київського національного університету будівництва і архітектури на захід були запрошені доцент Москвітіна А.С. та аспірант Корчмінський М.С.

Доцент кафедри Теплогазопостачання і вентиляції

Анна МОСКВІТІНА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram