VENTS FORUM 2023

12 жовтня року відбувся VENTS FORUM 2023, організований компанією «Вентиляційні системи»., який об’єднав під одним дахом багатьох учасників будівельного ринку України.

Учасники ділового заходу обговорили поточний стан, в якому зараз перебуває вітчизняна будівельна галузь та ознайомилися з новою продукцією VENTS, яка буде затребувана на українському та світовому ринках у найближчому майбутньому.

Головні теми обговорення:

✔ «Сучасна вентиляція як поєднання енергозбереження, та розумних технологій»,

✔ «Глобальне потепління наступило. Як будемо охолоджуватись?»,

✔ «Бомбосховища як нові вимоги поствоєнного часу».

Серед найцікавіших новинок були презентовані децентралізовані вентиляційні пристрої BREEZY, високотехнологічні припливно-витяжні установки у дизайнерському корпусі зі спіненого поліпропілену ENAVE-C, канальні вентилятори ВУСТ і СТРІМ, а також вентилятор ЕРВ-400-6Д з електричним і ручним приводами, який призначений для використання в захисних укриттях, що зараз вкрай актуально для нашої країни.

Родзинкою форуму стала зустріч із відомим українським топ менеджером та бізнес-аналітиком Петром Чернишовим, який поділився з аудиторією власними думками щодо багатьох проблем сьогодення в Україні в панельній дискусії на тему: «Будівельний ринок України: погляд у майбутнє».

Ми вдячні стейкхолдеру спеціальності 192 «Будівництво і цивільна інженерія» Київського національного університету будівництва і архітектури – компанії VENTS за організацію цікавого та такого необхідного заходу.

Від кафедри теплогазопостачання і вентиляції факультету інженерних систем і екології Київського національного університету будівництва і архітектури на захід були запрошені доцент Москвітіна А.С. та аспірант Корчмінський М.С.

Доцент кафедри Теплогазопостачання і вентиляції

Анна МОСКВІТІНА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram