Відбулося відкриття спеціалізованої лекційної аудиторії на БТФ

29 червня на БТФ відбулось урочисте відкриття спеціалізованої аудиторії 274 після ремонту, здійсненого завдяки допомозі корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД». На відкритті були присутні президент корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД» Разсамакін А.В., заступник Голови правління з комерційних і соціальних питань ПрАТ «ДБК-4» Чкадуа А.Ч., ректор, д.ек.наук Куліков П.М., проректор з навчальної роботи та комплексного розвитку, к.ек.наук Хоменко О.М., декан БТФ та завідувач кафедри ТБКВ, проф., д.т.н. Гоц В.І., заст.декана БТФ, к.т.н. Бондаренко О.П., завідувач кафедри хімії, проф., д.х.н. Гречанюк В.В., професорсько-викладацький склад факультету. Присутні відзначили високий рівень оформлення та технічного оснащення аудиторії.

Ректор КНУБА Куліков П.М. висловив вдячність декану БТФ Гоцу В.І. та президенту корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД» Разсамакіну А.В. за організацію робіт і допомогу в ремонті спеціалізованої аудиторії.

З повагою,

колектив кафедри