Відбувся захист атестаційних робіт магістрів БТФ на АТ «Дарницький ЗЗБК ім. С.Ковальської»

23 грудня відбувся захист атестаційних робіт магістрів Будівельно-технологічного факультету. Дуже тепло і привітно членів комісії та магістрів прийняв АТ «Дарницький ЗЗБК ім. С.Ковальської». З привітальним словом виступив випускник КНУБА Віце президент Фінансово-промислової групи Ковальська Суруп В.Ю., директор АТ «Дарницький ЗЗБК ім. С.Ковальської» Копотун Р., також випускник КНУБА, Пономаренко О. та проректор з організаційно-виховної роботи КНУБА Бурдейна Н.Б. Поважні гості побажали магістрам удачі, наснаги та кар’єрного росту в будівельній галузі.

Головними технологами підприємства було нагороджено приємними подарунками 2 магістрів – Скворцова Олександра та Захарова Артема за найкращу доповідь і дослідження в магістерській роботі. Без приємних сюрпризів не залишилися члени комісії і керівники дипломних проєктів. Після закінчення захисту магістрам була пропозиція приєднатися до великої родини групи Ковальська!

Весь колектив на студентство Будівельно-технологічного факультету, КНУБА дуже вдячні за гостинність, тепло, підтримку Фінансово-промисловій групі Ковальська!!! Ковальська – це майбутнє!

З повагою, колектив кафедри будівельних матеріалів