НОВИНИ КНУБА

Відтепер сертифіковані архітектори України зможуть підвищувати свою кваліфікацію у чотирьох галузевих закладах вищої освіти

Сьогодні погодили відповідні програми, розроблені КНУБА, НУ «Львівська політехніка», Придніпровською державною академією будівництва та архітектури і ХНУМГ імені О.М. Бекетова для їх застосування цими закладами.
Приємно, що найбільші провідні галузеві заклади вищої освіти, які можна вважати «архітектурними школами», отримали можливість розробляти та використовувати на практиці програми підвищення кваліфікації архітекторів.
Мінрегіон, КНУБА Офіційна сторінка, Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова, Львівська політехніка, ДВНЗ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”, Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування.