Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

Викладачі, аспіранти та студенти кафедри технологій захисту навколишнього середовища взяли участь у 8-му Міжнародному молодіжному конгресі «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування»

2-3 березня 2023 року викладачі, аспіранти та студенти кафедри технологій захисту навколишнього середовища взяли участь у 8-му Міжнародному молодіжному конгресі «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування» на базі кафедри екології та збалансованого природокористування Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки.

Під час заходу було представлено наступні доповіді за результатами досліджень:

• Негода Н. «Причинно-наслідкова залежність негативного впливу кліматичних факторів на урбанізовану територію та здоров´я населення» (керівник к.т.н., доц. Жукова О.).
  • Трущенко І. «Projects in the field of «Green» energy and the level of knowledge about «Green» energy» (керівник к.т.н., доц. Журавська Н.)
  • Петренко А. «Фундаментальність сталого розвитку в екологічній політиці держави» (керівник к.т.н., доц. Журавська Н.)

Автор: Жукова О.Г.