Викладачі кафедри будівельних матеріалів взяли….

Сьогодні Україна переживає найскладніший період у її новітній історії. Проте незважаючи на ситуацію викладачі кафедри будівельних матеріалів протягом травня взяли участь у трьох міжнародних конференціях: Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми надзвичайних ситуацій», яка відбувалася у Харкові 19.05.2022 р., IХ Міжнародній конференції «Актуальні проблеми  інженерної механіки», яка відбувалася в Одесі 17-20 травня 2022 р., XIІ міжнародній науково-практичній конференції «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем», яка відбувалася у Чернігові 26-27 травня 2022 р. Цього року конференції проходили дистанційно.

У Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми надзвичайних ситуацій» взяла участь к.т.н., доц. Бондаренко О.П. з темами доповідей: «Деякі аспекти вогнезахисту деревини інтумесцентним покриттям», «Покриття для вогнезахисту конструкцій з тканин», «Дослідження поверхневих властивостей фанери». Метою конференції було обговорення питань, пов’язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на попередження виникнення надзвичайних ситуацій, мінімізацію наслідків у галузі цивільного захисту, обмін досвідом та пошук нових граней наукового співробітництва, вирішення проблем надзвичайних ситуацій, які виникають у сучасному світі і створюють глобальну небезпеку для людства.

У IХ Міжнародній конференції «Актуальні проблеми інженерної механіки» взяли участь д.т.н., проф. Суханевич М.В. та к.т.н., доц. Бондаренко О.П. з темою доповіді: «Вплив вогнезахисту на термічну деструкцію тканини».

У XIІ міжнародній науково-практичній конференції «Комплексне забезпечення якості технологічних процесів та систем» взяли участь к.т.н., доц. Кочевих М.О., к.т.н., доц. Гончар О.А., к.т.н., доц. Анопко Д.В. з темою доповіді: «Застосування декоративного бетону у формуванні елементів ландшафтного дизайну» та к.т.н., доц. Гончар О.А., к.т.н., доц. Кочевих М.О., к.т.н., доц. Бондаренко О.П., к.т.н., доц. Кушнєрова Л.О. з темою доповіді: «Перспективні напрямки переробки сульфатомістких техногенних продуктів для отримання будівельних матеріалів та виробів».

Оргкомітети конференцій щиро подякували всім учасникам за підтримку конференцій в цьому надскладному для нашої країни році і висловили сподівання, що наступні конференції будуть проведені в очному форматі. За результатами конференцій опубліковано збірник матеріалів та тези доповідей.

Доценти кафедри будівельних матеріалів: Бондаренко О.П., Гончар О.А.