Виробнича практика студентів ІІ курсу будівельно-технологічного факультету:

У період з 02.08-30.08.2021 р. для студентів ІІ курсу спеціальності 192 «Будівництва та цивільна інженерія» спеціалізації 192.04 «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів» будівельно-технологічного факультету проведено виробничу практику під керівництвом викладача кафедри БМ ­– доц. Каверина Костянтина Олександровича

Практика на оплачуваних робочих місцях була організована на наступних підприємствах: ТОВ «Бетон Комплекс», АТ «ЗЗБК ім.Світлани Ковальської», АТ «Дарницький ЗЗБК», ПрАТ «Термінал-М», ТОВ МЦ Баухемі, ПП “Ресурс Буд”, ПрАТ “ЗБВ-1”,  ТОВ “А-Бетон”, ЗЗБВ ПАТ «ДБК-4».

Студенти впродовж терміну практики поглибили теоретичні знання, отримані при навчанні в КНУБА, навчились виробничої дисципліни, робочим відносинам на підприємстві та культурі виробництва. По завершенню практики студенти отримали залік з виробничої практики з позитивними оцінками.

У студентів залишились позитивні враження від практики з огляду на отриманий досвід, набуті практичні навички, а також заробітну плату. Більшість студентів виявили бажання продовжити свою професійну діяльність на підприємствах, де проходили практику. Це є ознакою високого професіоналізму персоналу заводів та позитивною атмосферою, що спонукає молодь до професійного росту.

Керівник виробничої практики

доц. Каверин К.О.