Вітання переможця ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2020/2021н.р. спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»

24 червня на засіданні Великої вченої ради КНУБА відбулося нагородження випускника кафедри будівельних матеріалів  2021 р. Мазура Владислава Олександровича дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2020/2021н.р. спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» та керівника роботи  д.т.н., професора кафедри будівельних матеріалів Суханевич Марини Володимирівни подякою.

Мазур В.О. представив на конкурс роботу на тему «Штукатурні цементні розчини, модифіковані полімерною дисперсією з вуглецевими нанодобавками», яка присвячена розробці сучасних ефективних будівельних матеріалів та виконана на високому науковому рівні.

Колектив кафедри вітає переможців та бажає  нових звершень і досягнень!

Доцент кафедри будівельних матеріалів,

К.т.н., доц. Гончар О.А.