НОВИНИ КНУБА

Вітаємо, наших відважних музикантів з Днем Захисників і Захисниць України та Днем Музики! – ЦКД

 Жовтень - місяць наповнений  календарними святами,  барвами осені і швидкоплиним "бабиним літом". А наші міста наповнені звуками сирен і димом та одночасно Азовською міццю. Наші серця – сумом, та поряд шаною і вдячністю, а наші душі – сповнені Української незламністі, вірою в нашу Перемогу і ЗСУ та музикою, яка об’єднує і надихає….. 
Можливо, хтось помилково вважає, що війна – не час для пісень. Але, насправді, часто саме пісні вели у бій, допомагали впоратися з емоціями в найскрутніші часи та піднімали бойовий дух.

А ми ,  українці – одна із найспівочіших націй у світі, тож не дивно, що наші виконавці та музиканти не лише пішли боронити країну зі зброєю в руках, а й отримали новий поштовх для творчості.
Для когось пісня – це спроба катарсису, для декого – спроба пережити жах війни, а інші  за допомогою пісні намагається підняти бойовий дух українців, об’єднати націю і довести до сказу ворогів.
Ми, всією країною, одномоментно, пройшли дерусифікацію в музиці – і наші серця, як і музичний простір змінилися назавжди – задля майбутнього, задля Перемоги – яка зовсім скоро, зазвучить новими мелодіями і світовими хітами.
ЦКД КНУБА

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram