Новини,  НОВИНИ КНУБА

Вітаємо студентів спеціальності 281 “публічне управління та адміністрування” з успішною здачею єдиного державного кваліфікаційного іспиту

28 листопада 2023 року КНУБА отримав результати складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування”, у якому 16 листопада 2023 року брали участь здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються на факультеті урбаністики та просторового планування за освітньою програмою “Державне управління у сфері містобудівної діяльності”.

Відзначимо, що всі 100% студентів КНУБА, які проходили цей кваліфікаційний іспит, його успішно склали  і таким чином підтвердили свою кваліфікацію, пройшовши першу форму державної атестації.

КНУБА та факультет ФУПП пишаються своїми студентами-майбутніми управлінцями в галузі містобудування та бажають успішного завершення й захисту кваліфікаційних магістерських робіт!

Не зупиняйтесь та не здавайтесь! Дорогу здолає той, хто йде!

Адміністрація ФУПП

Додатково: