![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/0e30a375-f5e978d25bc0f216dca6805ad74c3331-1140x599.jpg)
Вітаємо з Днем студента!
17 Листопада, 2022
КНУБА вітає студентів з їхнім святом, яке відзначається сьогодні. Бажаємо вам завжди відчувати себе частиною справжнього студентського братства, об’єднаного дружньою підтримкою, амбітними цілями та наполегливістю у їх досягненні. Нехай роки вашого навчання будуть насичені корисними знаннями, радісними враженнями і стануть запорукою майбутнього професійного успіху!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/a0d13454-f8da-4304-8c8e-138f4cf1b16c-500x380.jpeg)
7 грудня – День української хустки
6 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/48344643-80ad-49ec-976a-63995ca5d265-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч для бакалаврів на будівельному факультеті
19 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/zahyst-magistriv-1-500x380.jpg)