НОВИНИ КНУБА

Вітаємо з Днем волонтерів!

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера – на честь добровольців, які без жодної нагороди працюють на благо суспільства та батьківщини.

Це свято особливо важливе для України у 2022 році. Адже саме волонтери допомагають українським військовим, збирають для них ліки, обладнання та амуніцію, постачають на фронт їжу та буржуйки. Без волонтерської праці армії було б набагато складніше. В Київському національному університеті будівництва і архітектури працюють і навчаються багато волонтерів. Назвемо їх поіменно!  Це Івашко Юлія – професор архітектурного факультету, Гончаренко Артем – аспірант ФІСЕ, Веселовська Катерина, Колеватих Ігор, Берловська Катерина – студенти ФІСЕ , Зоря Олена – доцент ФІСЕ,  Білолов Назар, Онищук Роман  – студенти БТФ, Федорченко Микола – голова профспілки студентів та аспірантів КНУБА,  Сосса Богдан – аспірант ГІСУТ, Бачинська Людмила – заступник декана Архітектурного факультету, Олександр Хоменко – проректор КНУБА, Ваколюк Анатолій – голова профспілки працівників КНУБА, Жанна Мирончук – директор студентської їдальні.

Вітаємо Вас з Днем волонтера! Нехай Ваша діяльність  дасть зрозуміти кожному, що віддаючи людям щось добре, отримуєш натомість удвічі більше. Нехай Ваші благі справи повертаються сторицею! Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. А в складі нашого університету число волонтерів  нехай тільки зростає! Ми вами пишаємося!

Прес-служба КНУБА


	
Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram