ВОРКШОП: НАВЧАННЯ МЕДІАЦІЇ У БУДІВЕЛЬНІЙ СФЕРІ, ЛИСТОПАД 2023

Студенти освоюють нові технології вирішення конфліктів у будівельній сфері

На кафедрі політичних наук і права відбувся воркшоп на тему «Можливості медіації при вирішенні конфліктів в будівельній сфері». Його провели сертифіковані медіатори Commercial Mediation Group (CMG).

Медіація – позасудова, добровільна, конфіденційна, структурована процедура, під час якої сторони за допомогою медіатора (медіаторів) намагаються запобігти виникненню або врегулювати конфлікт (спір) шляхом переговорів.

На воркшопі студенти отримали розуміння, що таке конфлікт, які є стилі поведінки в конфлікті, що впливають на переговорні стратегії та, найголовніше, в форматі гри попрацювали з інтересами сторін реального кейса будівельної компанії.

Медіація, як інструмент врегулювання конфліктів, має всі шанси на успіх у сфері будівництва. Це тим більше важливо у перенапруженому війною суспільстві.

Позитивна активність студентів дасть новий імпульс у зменшенні конфліктності у суспільстві, особливо у часи післявоєнної відбудови та у відносинах будівельників і громадськості!

Ігор Мамонтов