Новини,  НОВИНИ КНУБА

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Щороку 1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Основна мета – звернути увагу суспільства до проблем ВІЛ/СНІДу, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-інфекції.

30 листопада для студентів факультету геоінформаційних систем та управління територіями була організована лекція: «Правда та міфи про ВІЛ/СНІД» яку провела медичний психолог “Центру сім’ї” Солом’янської РДА Наталія Северенчук. Лектор розповіла про основні симптоми, наслідки та шляхи передачі хвороби,  як можна вберегтися від зараження,  а також говорили про неправду та розвінчували популярні міфи про ВІЛ інфекції/СНІД.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це можливість дізнатися про факти щодо ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ-інфекцією вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших. Крім того, Всесвітній день боротьби зі СНІДом надає можливість продемонструвати підтримку людям, які живуть з ВІЛ, одягнувши червону стрічку – міжнародний символ обізнаності про ВІЛ-інфекцію.

Пам’ятай, за умови регулярного тестування на ВІЛ можна  вчасно дізнатися про ВІЛ-позитивний статус та якомога раніше розпочати лікування та врятувати життя. Де можна безкоштовно та конфіденційно пройти тестування на ВІЛ у м.Київ: Пр-т Голосіївський, 59-а; вул. Бориспільська, 30-а; Б-р Володимира Висоцького, 8;  вул. Відпочинку, 11; вул. Володимирська, 43.

Бережіть себе, піклуйтеся про рідних!

Оксана Бєлозьорова

Завідуючка відділу