Новини,  НОВИНИ КНУБА

Всесвітній день туризму

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. Це  свято відзначається щорічно з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

На початку XXI ст. туризм за обсягами доходів справедливо посів третє місце серед провідних галузей світової економіки. В багатьох країнах туризм є основним джерелом прибутків. Надходження з туристичних подорожей у світовому масштабі становлять понад 500 млрд американських доларів щорічно. Найбільші прибутки отримують країни Західної Європи та США.
До економічних функцій туризму передусім відносять вигоди, які він надає.  Адже туризм стимулює розвиток елементів інфраструктури – готелів, ресторанів, підприємств торгівлі тощо. Він зумовлює збільшення дохідної частини бюджету за рахунок податків. Окрім цього, туризм має широкі можливості для залучення іноземної валюти та різного роду інвестицій. Не менш важливою економічною функцією туризму є диверсифікація економіки, утворення галузей, що обслуговують індустрію туризму, забезпечують зростання доходів населення та підвищення рівня добробуту нації. Вітаємо спеціалістів із туризму з професійним святом! А також вітаємо всіх, хто любить туристичні маршрути, і сподіваємось, що незабаром Перемога дозволить українцям знову мандрувати, і світом, і Україною! Нехай всі маршрути будуть цікавими й захоплюючими, емоції – яскравими, а пригоди – веселими!

Інформаційний центр

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram