НОВИНИ КНУБА

Всеукраїнська онлайн-конференція «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022»

1 грудня 2022 року у режимі онлайн була проведена Всеукраїнська конференція «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022». Організатором конференції виступила компанія Genesis (https://www.gen.tech/), яка є розробником унікального інтерактивного курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів», який є унікальним симулятором віртуального стажування в IT-продуктовій компанії. У заході прийняло участь більш ніж 250 викладачів із різних вузів України, представники Міністерства освіти та науки України, представники ІТ-бізнесу.

В рамках конференції свої доповіді щодо напрямків співпраці між бізнесом та освітою презентували: Андрій Вітренко, Перший заступник Міністра освіти і науки України, Андрій Сідляренко, член Product IT Foundation for Education, комерційний директор Unicheck Україн, Олексій Ніщик, Head of Education в IT-компанії Genesis, співзасновник Product IT Foundation for Education, Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України, Артем Копанєв, Chief Operations Officer (СОО) IT-компанії Genesis, Ілля Бачурін, Голова Product IT Foundation for Education, методолог бізнес-навчання. Досвідом упровадження курсу у навчальний процес поділилися викладачі з провідних ЗВО України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету природокористування, Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, Харківського національного університету радіоелектроніки, Київського національного університету технологій та дизайну, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Університету митної справи та фінансів. Київський університет будівництва і архітектури представляла професорка кафедри управління проєктами, д.т.н. Олена Веренич. Вона презентувала досвід упровадження курсу у навчальний процес як магістерської практики.

У розробці вищезазначеного курсу прийняли активну участь на різних стадіях його створення ректор університету Петро Куліков та проректор з навчально-навчально-методичної роботи Андрій Шпакова. Завдяки їх співпраці із компанією-розробником, сьогодні університет надає студентам можливість бути долученими до проходження магістерської практики у найсучасніших ІТ-продуктових компаніях та отримувати найактуальніші знання та навички (https://www.knuba.edu.ua/novi-suchasni-mozhlivosti-dlya-proxodzhennya-magistersko%d1%97-praktiki/).

Олена Веренич,

Д.т.н., проф. кафедри управління проєктами

#КНУБА #КафедраУправлінняПроєктами #ІТПродукт #ProjectManagementDepartment #KNUCA #ITProduct #Genesis #OnlineCourse #ITProductCreation