Всеукраїнський студентський професійний творчій конкурс проєктів з екологічного менеджменту

15 вересня 2021 року пройшов фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін, який проводився в рамках V Міжнародного екологічного форуму «ЕКО ФОРУМ-2021» в Запорізькому національному університеті.На конкурс було надіслано 57 проєктів з різних областей України та Республіки Білорусь. До фіналу було відібрано 28 робіт, серед них науковий проєкт студентки кафедри менеджменту в будівництві Вінніченко Крістіни Максимівни на тему «Екологізація вітчизняних будівельних підприємствах як умова їх конкурентоспроможності» (науковий керівник – д.е.н., доцент Івахненко І.С.). Захист проєктів відбувся з використанням платформи ZOOM.

Наукова робота Вінніченко Крістіни Максимівни була присвячена актуальній темі сучасності – питанням пошуку необхідних умов переходу до стійкого типу розвитку, яким є екологізація діяльності господарюючих суб’єктів, що має на увазі обмеження і зниження використання природніх ресурсів та перехід до використання екологічно безпечних технологій, які мінімізують екологічний ризик і негативний вплив на навколишнє середовище.

Згідно результатів Вінніченко Крістіна Максимівна отримала диплом ІІ ступеню за підготовку проєкту, проявивши високий професійний рівень, творчий підхід, новаторські ідеї та презентаційну компетентність під час захисту проєкту.

За підготовку призера та високий організаційний і методичний рівень підготовки грамотою і подякою було відзначено наукового керівника, д.е.н., доцента, професора  кафедри менеджменту в будівництві Івахненко Ірину Сергіївну.