ВСТУПАЙ, НАВЧАЙСЯ, ВІДБУДОВУЙ

30 вересня був завершений головний набір на навчання до КНУБА у 2022 році. Аналізуючи підсумки вступної кампаніїї 2022 року, можна відмітити наступне, факультет виконав поставлені задачі з набору студентів у 2022 році, не зважаючи на важку ситуацію в країні. Пригадаємо, як саме це відбувалося. У липні розпочалась третя серія вступної кампанії під назвою – “ВСТУПАЙ, НАВЧАЙСЯ, ВІДБУДОВУЙ…”: на слайдах та відео були розміщені реклама спеціальностей будівельно-технологічного факультету, за якими наш університет пропонує здобувати вищу освіту. Через складність проведення в цьому році профорієнтаційних зустрічей в школах та коледжах, було вирішено активізувати профорієнтаційну роботу в онлайн форматі. Викладачі факультету проводили активну рекламну-агітаційну роботу у навчальних закладах м. Києва та інших населених пунктах України, а також в стінах університету. Активно поширювали/ дублювали / виставляти інформацію про КНУБА, факультет, спеціальності у соціальних мережах. Викладачі кафедр факультету спілкувалися зі вступниками використовуючи наявні технічні можливості. Всі ці заходи дали результати, завдяки яким в цьому році до будівельно-технологічного факультету прийшли навчатися: 143 вступники.

СпеціальністьДенна форма навчання ПЗСО, чол.Денна форма навчання (після коледжу), чол.Заочна форма навчання, чол.Денна форма навчання магістратура, чол.Заочна форма навчання магістратура, чол.
075 Маркетинг2837
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність71663
161 Хімічні технології та інженерія41
192 Будівництво та цивільна інженерія5325152

Дізнатися більш детально про кожну спеціальність, особливості вступу, специфіку навчання, можливості закордонних стажувань, програми подвійних дипломів, перспективи працевлаштування можете на офіційному сайті університету: knuba.edu.ua.

Доцент кафедри будівельних матеріалів к.т.н. Дмитро Анопко 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram