НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА

Вступникам 2023 року. Профорієнтаційна робота кафедри менеджменту в будівництві

Кафедра менеджменту в будівництві продовжує пошук нових підходів до професійної орієнтації майбутніх абітурієнтів та проведення навчально-виховного процесу. Користуючись запитами та побажаннями провідних підприємств регіону, кафедра вдосконалює навчальні плани підготовки майбутніх менеджерів, а також науковців-дослідників у напрямі розвитку сучасних управлінських компетенцій.

З метою посилення практичної складової навчання та налагодження співпраці із бізнесом на кафедрі менеджменту в будівництві започатковано проєкт «МЕНЕДЖМЕНТ ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ: СУЧАСНИЙ КОНЦЕПТ», в рамках якого відбуваються зістрічі майбутніх абітурієнтів, бакалаврів, магістрів, аспірантів та викладачів кафедри із представниками бізнесу.

Зустріч із майбутніми абітурієнтами – традиційний формат знайомства з освітньо-професійною програмою «Менеджмент організацій і адміністрування».

З метою професійної орієнтації 20 березня 2023 р. відбулася зустріч в дистанційному форматі з майбутніми випускниками ВСП Житомирського технологічного фахового коледжу КНУБА та Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу. Онлайн-профорієнтація в сучасній та доступній для абітурієнтів формі проведена науково-педагогічними працівниками кафедри менеджменту (відповідно до фахової спрямованості та наявності споріднених освітніх програм)  разом зі  студентами третього та четвертого курсу бакалаврату та першого курсу магістратури, які навчаються за ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» КНУБА.

Майбутні абітурієнти були поінформовані про особливості цьогорічної вступної кампанії. У ході зустрічі студенти дізналися про особливості, переваги та кваліфікаційні характеристики ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування», за якою здійснює підготовку за кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та «магістр» КНУБА, переваги навчання в Університеті. Зустріч пройшла за участю Андрія Деркача, випускника кафедри 2018 року, який обіймає посаду Partnership Manager ІТ-компанії, працював у CleanTech стартапі, та має значний професійний досвід у сфері менеджменту та бізнес-адмініструванні. Як випускник кафедри менеджменту в будівництві, він поділився своїми спогадами про насичені і щасливі роки навчання в Університеті та перспективи працевлаштування за спеціальністю. Студенти випускних курсів виявили інтерес до пропонованої онлайн-лекції та можливостей продовжити навчання за спеціальностю «Менеджмент» в Університеті. Вдячні Андрію Деркачу за цікаву і змістовну зустріч! Майбутнім абітурієнтам бажаємо успіху при вступі до нашого університету!

Максим ГОРБАЧ,

заступник декана будівельного факультету