ВИКЛАДАЧІ ТА АСПІРАНТИ КАФЕДРИ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ  КНУБА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ ЗІ СТЕЙХОЛДЕРАМИ – ПРЕДСТАВНИКАМИ КОМПАНІЇ MC-BAUCHEMIE

Зустріч відбулась 28 серпня у м.Березань. Компанія заснована понад 55 років тому, група компаній MC-Bauchemie є одним з провідних міжнародних виробників будівельної хімії та технологій.
Зустріч була присвячена співпраці компанії з університетами, яка дасть змогу здобувачам освіти отримати професійні навички відповідно до їхніх спеціальностей і потреб ринку праці в Україні. Реалізувати це можна під час проведення практик, зустрічей зі студентами на лекційних та практичних заняттях, при проведенні науково-дослідних робіт спільно з представниками компанії MC-Bauchemie.
Були обговорені питання співпраці у таких напрямках як розробка складів та виробництво спеціальних бетонів, в тому числі бетонів для відновлення зруйнованих об’єктів інфраструктури, ремонт та відновлення бетонних і залізобетонних виробів і конструкцій, рециклінг бетону тощо, які є особливо актуальними в умовах сьогодення.

Доцент кафедри будівельних матеріалів Ольга ГОНЧАР