Новини,  НОВИНИ КНУБА

Виставка робіт Володимира Шкрогаля в КНУБА

На архітектурному факультеті Київського національного університету будівництва і архітектури розпочалася виставка художніх робіт Володимира Михайловича Шкрогаля – випускника архітектурного факультету 1973 року. Понад сто робіт Володимира Михайловича прикрасили фойє архітектурного корпусу нашого університету.  А головне – на виставку завітали друзі, однокурсники, колеги Володимира Шкрогаля. Прийшли і діти, і земляки. Відкриття нагадало тепле родинне спілкування.  Олександр Володимирович Кащенко, декан архітектурного факультету – однокурсник художника – відкрив першу в КНУБА виставку митця. Сподіваємося, не останню. Виставка триватиме ще три тижні. Є час завітати і доторкнутися до прекрасного. Наприкінці заходу відбулося неформальне спілкування. Приємно було бачити випускників будівельного факультету – з ними Володимир Михайлович впроваджував у життя свої проекти. Були й викладачі з НАОМА. Зокрема завідувач кафедри малюнка і викладач цієї Академії, хто пробудив і вклав пензля в руку майстра. Далі ще будуть ще виставки. Володимир Михайлович пообіцяв, що наступна – в Будинку художника. Бажаємо успіху!

Інформаційний центр