![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7405-1140x760.jpg)
Виставка робіт Володимира Шкрогаля в КНУБА
На архітектурному факультеті Київського національного університету будівництва і архітектури розпочалася виставка художніх робіт Володимира Михайловича Шкрогаля – випускника архітектурного факультету 1973 року. Понад сто робіт Володимира Михайловича прикрасили фойє архітектурного корпусу нашого університету. А головне – на виставку завітали друзі, однокурсники, колеги Володимира Шкрогаля. Прийшли і діти, і земляки. Відкриття нагадало тепле родинне спілкування. Олександр Володимирович Кащенко, декан архітектурного факультету – однокурсник художника – відкрив першу в КНУБА виставку митця. Сподіваємося, не останню. Виставка триватиме ще три тижні. Є час завітати і доторкнутися до прекрасного. Наприкінці заходу відбулося неформальне спілкування. Приємно було бачити випускників будівельного факультету – з ними Володимир Михайлович впроваджував у життя свої проекти. Були й викладачі з НАОМА. Зокрема завідувач кафедри малюнка і викладач цієї Академії, хто пробудив і вклав пензля в руку майстра. Далі ще будуть ще виставки. Володимир Михайлович пообіцяв, що наступна – в Будинку художника. Бажаємо успіху!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_18-19-24-473x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_18-18-55-473x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-19_18-19-12-473x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7423-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7421-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7422-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7419-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7420-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7418-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7414-1-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7417-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7403-683x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_7404-683x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/den-bossa-069077-x8mjl8qf-1-500x380.jpg)
16 жовтня – День шефа
13 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-5-500x380.jpg)
Презентація пілотної установки для відпрацювання технологій очищення і знезараження води
13 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-08_12-18-52-500x380.jpg)