НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

З Днем Народження, з Ювілеєм, шановний Валерій ТОВБИЧ!

Сьогодні, 8 січня 2023 року, ювілейний День народження завідувача кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі Архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури, доктора архітектури, професора Валерія Васильовича Товбича!

Валерій Васильович – професійний архітектор; викладач з великим педагогічним стажем; голова Галузевої експертної ради 19 «Архітектура і будівництво» Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Член Державної експертної ради з питань архітектури та будівництва Міністерства освіти України; науковий керівник НДІ теорії, історії архітектури, містобудування та дизайну; Відповідальний редактор науково-технічного фахового збірника категорії «В» (МОН Наказ №1471) «Сучасні проблеми архітектури та містобудування»; керівник наукової школи «Моделювання та прогнозування процесів і явищ в архітектурі»; лауреат конкурсу Національної спілки архітекторів України на кращу роботу в галузі архітектури.

Під керівництвом Валерія Васильовича було захищено понад 15 кандидатських та докторських дисертацій, він є автором численних наукових публікацій, монографій, навчальних посібників, статей.

Але найголовніше – він справедлива, чуйна, добра та мудра людина, яку всі ми: співробітники кафедри та університету, студенти, випускники – цінуємо і любимо!

Бажаємо довгих років життя, здоров’я, сил та наснаги, професійних звершень, наукових відкриттів, радостей повсякденного життя, добробуту, миру та злагоди!

Від щирого серця вітаємо Товбича Валерія Васильовича з 70-річним ювілеєм!

Колектив КНУБА