НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Захист атестаційних робіт на будівельному факультеті

На будівельному факультеті 18 грудня розпочалися захисти атестаційних робіт магістрів за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма «Промислове і цивільне будівництво», 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування».

Захисти проходили у онлайн форматі та аудиторно, щоб всі здобувачі мали змогу у цих складних умова отримати можливість представити свою атестаційну роботу на розгляд екзаменаційних комісій. Традиційно для цього працюють шість комісій на факультеті.

До захисту атестаційних робіт долучилися і магістранти заочної форми навчання, які наразі захищають всіх нас, нашу Батьківщину на східному фронті. Вони знаходили і знаходять час і можливість навчатися, виконали складні інженерні проєкти та успішно дистанційно представили їх атестаційним комісіям.

Під час захисту студенти демонстрували високий рівень професійних знань, підготовки та компетентності для професійної реалізації та подальших наукових досягнень. Теми поточних робіт, винесені на захист, за відповідної підтримки наукових керівників, демонструють справжню можливість для студентів знайти сферу наукового та практичного інтересу в обраній спеціальності.

Вітаємо всіх з успішними захистами та бажаємо наснаги, терпіння, успіху, нових звершень та мирного неба!

Заступник декана будівельного факультету, Максим Горбач.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram