Захист атестаційних випускних робіт магістрів денної і заочної форм навчання

28, 29 грудня відбувся захист атестаційних випускних робіт магістрів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійної програми «Теплогазопостачання і вентиляція», які виконуються на кафедрі ТГПіВ.
     Вітаємо здобувачів з успішним захистом атестаційних випускних робіт. Бажаємо Вам безмежного успіху у подальших наукових дослідженнях та професійній кар’єрі. Світлих перспектив у Вашому подальшому професійному шляху!
     Дякуємо голові, членам  Атестаційної екзаменаційної комісії та керівникам за час, увагу і професіоналізм під час проведення атестації магістрів.
    Живучи в наш складний час, хочемо подякувати нашим захисникам. Слава Україні! Героям Слава!

Асистент кафедри ТГПіВ Ольга ПОЧКА