КОНФЕРЕНЦІЇ,  Минулі конференції,  НОВИНИ КНУБА

Запрошуємо до участі в науковій та експозиційній програмах Міжнародної науково-практичної конференції  “Екологія. Ресурси. Енергія”

Багатофункціональні енерго- та ресурсоефективні екологічно безпечні технології в архітектурі, будівництві та суміжних галузях економіки.

22-24 ЛИСТОПАДА 2023

Київ

ЦІЛІ КОНФЕРЕНЦІЇ

  • Дослідження тенденцій розвитку енергоефективності новітніх промислових та муніципальних технологій, раціонального використання природних ресурсів та охорони довкілля.
  • Забезпечення платформи для обміну ідеями і досвідом розробок та впровадження інноваційних матеріалів та технологій між науковцями та практиками в галузі природо- та ресурсокористування.
  • Розвиток співпраці між науковцями, розробниками технологій, вітчизняними та зарубіжними інвестиційними компаніями. Розробка спільних проектів і програм, встановлення ділових контактів і комерційних зв’язків.
  • Обмін досвідом у сфері правового регулювання, економіки та менеджменту від впровадження і експлуатації енерго- ресурсозберігаючих технологій та ефективності у природокористуванні.

Детальна інформація – у запрошенні:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram