Новини,  НОВИНИ КНУБА

Збірна КНУБА з футзалу перемогла у матчі за перше місце в групі

У п’ятницю, 1-го грудня, на паркеті СК НУХТ зустрічалися збірні НУБіПУ та КНУБА. До цієї зустрічі команди підходили з рівною кількістю очок (по 12) і матчем у запасі для “будівельників”.

Відкрили рахунок гості — Григорій Комар (ПЦБм-23-БМ) дальнім пострілом поцілив у дев’ятку. На десятій хвилині розіграш вільного удару закінчився голом Сергія Побережного (ФВСм-23). Під завісу першого тайму “аграрії” перейшли у пресинг і зуміли забити два м’ячі. Але на перерву ведучи в рахунку пішли “будівельники” — передачу капітана замкнув Сергій Олійник (ФВСм-23).
У другому таймі за КНУБА відзначилися Денис Бондаренко (ГтЗ-22-2) та Богдан Корольчук (ФВСм-22), на що НУБіПУ відповіли лише одним голом.

5:3 — п’ята перемога збірної КНУБА в п’яти матчах, яка остаточно зняла усі питання щодо першого місця у турнірній таблиці!

Завершальний матч групового етапу “Будівельник” проведе в рідних стінах у цей четвер, 7-го грудня. Початок о 16:20.