Новини,  НОВИНИ КНУБА

Збірна КНУБА з футзалу розпочала захист чемпіонського титулу із розгромної перемоги

У нашому спорткомплексі, у п’ятницю, 27-го жовтня, збірні КНУБА та УДУ ім. М. Драгоманова зустрічалися в рамках першого туру XXІ Чемпіонату міста Києва серед студентських команд ЗВО.

Господарі з перших хвилин взяли м’яч під свій контроль, що зовсім скоро дало свої перші плоди – на третій хвилині рахунок відкрив Анатолій Жихарєв. Гості мали шанс зрівняти рахунок вже за дві хвилини, але вихід сам на сам реалізувати не вдалося. Натомість Максим Хамко подвоїв перевагу своєї команди, 2:0. Але “педагогам” все ж вдалося розмочити рахунок – помилкою кнубівців скористався Дмитро Загородній. На це “будівельники” відповіли дуже потужно: цілих три дублі за 10 хвилин оформили Богдан Корольчук та брати Комари. Наприкінці першої двадцятихвилинки за УДУ відзначився Микита Ніженець.

У другому таймі ще по голу забили наші Артем Криворучко та Денис Бондаренко. До речі, для останнього цей матч був дебютним.

10:2 – впевнена перемога збірної КНУБА. Вітаємо!

У наступному турі наші хлопці зіграють проти команди КУБГ. Матч відбудеться у четвер, 2-го листопада, в спорткомплексі КНУБА. Початок о 16:15. Запрошуємо всіх вболівальників на матч.