НОВИНИ КНУБА

Зустріч із письменницею

25 травня читальна зала для науковців бібліотеки КНУБА наповнилася невимушеним, цікавим, живим, пізнавальним спілкуванням студентів, викладачів та співробітників із письменницею, книжковою блогеркою, піарницею, засновницею «Літературного клубу Оксамитки», медіакоординаторкою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», викладачкою в інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва – Оксамиткою Блажевською.

У затишній атмосфері читального залу письменниця  розповіла про свої літературні проекти, секрети власної творчості та головне – про історію написання роману “Еля”.  Містично-пригодницька життєва історія головної героїні тісно переплелась з історією подільського села Маліївці та у чомусь із самою авторкою.  Роман отримав літературні відзнаки й має гарні відгуки.

За фахом Оксамитка Блажевська — філолог. Працювала на «Українському радіо», вела дитячі та літературні програми. Її оповідання друкувалися у збірках, альманахах і журналах.

Яскрава, життєрадісна, позитивна, з нотками польових квітів молода жінка та талановита письменниця, яка мріє змінювати світ навколо себе на краще і їй це вдається!

«…раджу читати сучасну українську літературу, маємо знати нашу історію…»  – призиває Оксамитка. Сама письменниця завжди має з собою книжку і постійно читає: на роботі, вдома, в транспорті. Це її робота, це її життя, це її танець із КНИЖКАМИ. 

Далі буде…

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram