![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-13-1140x608.png)
Зустріч із студентами та викладачами Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну
14 березня в рамках презентації ФУПП студентам-випускникам коледжів відбулася онлайн-зустріч декана факультету урбаністики та просторового планування Алірзи Мамедова зі студентами старших курсів Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА.
У зустрічі брали участь директорка коледжу Бондарчук Наталя Валеріївна, заступниця директора з навчально-виробничої роботи – Булейко Ольга Іванівна, більше 30 студентів коледжу.
Під час зустрічі було надано інформацію щодо можливості продовження навчання у КНУБА, про спеціальності університету та факультету, студентське життя, про поточні та майбутні проекти факультету.
Сучасна молодь ставить перед собою амбітні цілі, а команда КНУБА допоможе знайти свій особистий шлях у широкому спектрі можливостей, який відкриває Університет.
Запрошуємо абітурієнтів до нашого закладу вищої освіти.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-1-1024x576.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-2-1024x546.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-3-1024x576.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-4-1024x546.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-5-1024x546.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-6-1024x546.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-7-1024x546.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-8-1024x576.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-9-1024x576.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-10-1024x576.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-11-1024x576.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/2023-03-14-12-1024x546.png)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/jvv_01122023_1-500x380.jpeg)
«БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2023» – звіт секції №4
4 Грудня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-16-500x380.png)
Виробнича екскурсія студентів та викладачів кафедри ГІФ дофілії ДУ «Держгідрографія» «Укрморкартографія»
14 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230329_144027_411-500x380.jpg)