НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФУПП

Зустріч із студентами та викладачами Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну

14 березня в рамках презентації ФУПП студентам-випускникам коледжів відбулася онлайн-зустріч декана факультету урбаністики та просторового планування Алірзи Мамедова зі студентами старших курсів Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА.

У зустрічі брали участь директорка коледжу Бондарчук Наталя Валеріївна, заступниця директора з навчально-виробничої роботи – Булейко Ольга Іванівна, більше 30 студентів коледжу.

Під час зустрічі було надано інформацію щодо можливості продовження навчання у КНУБА, про спеціальності університету та факультету, студентське життя, про поточні та майбутні проекти факультету.

Сучасна молодь ставить перед собою амбітні цілі, а команда  КНУБА допоможе знайти свій особистий шлях у широкому спектрі можливостей, який відкриває Університет.

Запрошуємо абітурієнтів до нашого закладу вищої освіти.