![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_nerez.jpg)
Зустріч із випускниками Хмельницької ЗОШ №22 ім. О. Ольжича
Де і як отримати відповіді на запитання, що турбують вступників перед досить важливим вибором у їхньому житті, вибір майбутньої професії та спеціальності? З таким питанням стикаються випускники навчальних закладів щороку. Допомогти дати відповідь можуть зустрічі випускників шкіл з представниками університетів. Такі зустрічі проводить будівельно-технологічний факультет зі своїми майбутніми студентами в випускних класах. Викладач кафедри будівельних матеріалів Лариса Терещенко заохочує студентів ТБКВМ проводити такі зустрічі в школах, які вони нещодавно закінчили.
Нерез Єлизавета, студентка групи ТБКВМ-22-2, провела профорієнтаційну зустріч із випускниками Хмельницької ЗОШ 22 ім. О. Ольжича. Майбутні абітурієнти мали можливість почути про навчальні програми університету, досвід студентського життя та переваги спеціальностей, котрі можна здобути в нашому університеті.
Лариса Терещенко, викладач
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-19-expokyiv_09-500x380.jpg)
MINING & MINERALS EXPO – 2023. ЗУСТРІЧ ІЗ РОБОТОДАВЦЯМИ
18 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/foto_zasidannya-strategichnoyi-rady-knuba-500x380.jpg)
Підсумки першого засідання стратегічної ради КНУБА
3 Червня, 2023![Симфонія осені](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/symfoniya-oseni-500x380.jpg)