Зустріч з стейхолдерами сфери будівництва

15 листопада 2023 р. відбулася зустріч із представниками лідера виробництва вентиляційного обладнання в Україні компаніїПРАТ «Вентиляційні системи».

Фахівці відділу підбору та адаптації персоналу Ткаченко Анна та Коломієць Вікторія розповіли присутнім про програми практик для студентів освітньої програми «Теплогазопостачання і вентиляція». Також було детально ознайомлено студентів із переліком посад, які можуть обіймати випускники ОПП, охарактеризували вимоги до претендентів, розмір матеріальної винагороди, ознайомили з системою бонусів, розповіли про організаційні деталі. За період проходження стажування студенти можуть удосконалити як свої особисті навички, так і фахові. Також важливим є те, що під час війни компанія продовжує працювати і організовує роботу молодих фахівців.