КНГІГ

ЗАХИСТ ДОКТОРСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

30 вересня 2021 року у Вченій раді Д 26.056.06 відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук доцента кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки КНУБА Мостовенко Олександра Володимировича. Тема дисертації «Геометричне моделювання фізичних полів». Це стало можливим завдяки наполегливій праці нашого колеги Мостовенко О.В. та його консультанта д. т. н. професора Ковальова Сергія Миколайовича. Щиро вітаємо Олександра Володимировича Мостовенко, доцента кафедри нарисної геометрії та інженерної графіки та його вчителя з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності 05.01.01 – Прикладна геометрія, інженерна графіка. Бажаємо нових креативних ідей, талановитих учнів, наукових успіхів у новому статусі та подолання нових освітянських вершин!