2 липня відбулося ЗНО з фізики. Один із самих складних предметів зовнішнього незалежного оцінювання по Україні складали 22 284 вступники, з них 139 – на пункті тестування КНУБА.

Тест з фізики складався з 38 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин. За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з фізики. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 64 балам.

3 липня були опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Ознайомитися із сертифікаційною роботою з фізики і таблицею правильних відповідей можна в розділі «ЗНО-2020. Фізика» на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з фізики відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 16 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до 12 балів та таблиця переведення тестових балів з фізики у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів. Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО 17 липня.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть до 08 липня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО у 2020 році відбудеться з 23 липня до 11 серпня.

Відповідальна за

пункт проведення ЗНО КНУБА

Наталія Бурдейна