09.12.2019 – V Міжнародна наукова конференція «Регіональна політика: політико-правові засади, урбаністика, просторове планування, архітектура»

Нещодавно в КНУБА відбулась V Міжнародна наукова конференція «Регіональна політика: політико-правові засади, урбаністика, просторове планування, архітектура», організована факультетом урбаністики та просторового планування та кафедрою політичних наук і права. Вона зібрала фахівців 7 країн, 40 університетів, низки НДІ. Було представлено (або надіслано тексти) понад 170 доповідей. Конференцію відкрили ректор КНУБА П.Куліков, голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування А.Клочко, експерт Центру інформації та документації НАТО в Україні С.Ростаєнко.

Учасники уважно слухали та обговорювали виступ провідного фахівця України з питань політики децентралізації заступника міністра розвитку громад та територій В.Негоди. З зацікавленістю слухали доповіді політологів, архітекторів, містобудівників, фахівців публічного управління М.Головатого, В.Тімохіна, С.Коч, С.Андреєва, Т.Вайзе, Л.Бачинської, М.Климчук, О.Корнієвського, Л.Федулової, М.Гордієнка, Ф.Медвідя та ін. Представники Вроцлавських Політехніки та Економічного ун-ту З.Ілскі, А.Мерта-Стащак та ін. поділились досвідом історії та сьогодні регіональної політики в Польщі.

До збірника матеріалів конференції увійшли праці інших учасників С.Наумкіної, Н.Шебек, Ю.Івашко, А.Плешкановської, О.Петраковської, В.Малиновського, О.Дзьобаня, М.Требіна, С.Єлізарова, О.Стойко, М.Гордієнка, Н. та В. Воротіних, М.Дністрянського, О.Кіндратець, А.Олешко, Л.Апостолової-Сосси, А.Банаха, Р. Кіріна та ін. У конференції прийняла участь низка студентів, й деякі доповіді були цікаві, напр., А.Шуляра про Концепцію інтегрованого розвитку Житомира, Д.Паньківа щодо архітектури як засобу маніпуляції суспільною свідомістю тощо.

Оргкомітет конференції

Фотозвіт: