10 червня Форум міжнародних можливостей КНУБА

Запрошеними гостями четвертого дня Форуму міжнародних можливостей КНУБА стали представники Американських Рад. До онлайн-зустрічі долучилися Юлія Піскорська, координаторка спеціальних проектів EducationUSA, та Євгенія Москалевич, асистентка проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” Academic IQ.

Під час вебінар було висвітлено дві теми: програми «Академія Лідерства з Інтернаціоналізації» і «COIL (Collaborative Online International Learning/ Модель Спільного Міжнародного Навчання Онлайн)» та «Академічна доброчесність як репутаційна складова». Зазначені вище програми покликані посилити спроможність ЗВО будувати ефективні партнерські стосунки з американськими колегами та співпрацювати у розрізі розробки модулів віртуального обміну за вже існуючими курсами разом з американськими викладачами-партнерами. Основним меседжем другої презентації стала важливість академічної доброчесності як одного із критеріїв встановлення тісних міжнародних партнерських зв’язків між університетами.

Рекомендуємо переглянути презентації за посиланням, а також закликаємо слідкувати за новинами організацій, адже вже восени очікується інформація про можливості участі у Академії Лідерства з Інтернаціоналізації та COIL.

А також, не пропустіть можливість взяти участь у онлайн-зустрічі 11 червня о 11.10 з PR-менеджером Міжнародного Вишеградського фонду – Люсією Бецовою. Тема вебінару – “Міжнародний Вишеградський фонд – можливості співпраці”. Приєднатися до події можна за посиланням https://cutt.ly/snx6DqR. Під час презентації ви дізнаєтесь про Фонд загалом та його досягнення, можливості фінансування для організацій та осіб щодо навчання за кордоном або візитів до діячів мистецтв. Також у якості прикладу будуть презентовані проєкти, які були реалізовані за підтримки Фонду у семи основних напрямках.

До зустрічі!

Відділ міжнародних зв’язків

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram