11.11.2021 проєкт EY Cyber Consulting Bootcamp 2.0

11 листопада 2021 року доцент кафедри Максим ДЕЛЕМБОВСЬКИЙ успішно фінішував в інтенсивному проєкті EY Cyber Consulting Bootcamp 2.0.

EY Cyber Consulting Bootcamp – це:

  • П’ять тижнів інсайтів від консультантів напряму управління інформаційними безпеки та IT-ризиками EY.
  • Лекції за темами: кібербезпека, концепти та ключові процеси інформаційної безпеки, керування ризиками, провідні стандарти в галузі інформаційної безпеки, оцінка вразливостей та тестування на проникнення, технічні засоби кібербезпеки, BCM, IT governance, Privacy, Quality Assurance тощо.
  • Робота в команді – всіх учасників розподілені на команди та після кожної лекції сформовані кейси, які потрібно вирішити та презентувати до наступного заняття.

Загалом за рішенням тестових завдань на курс потрапило порядку 70 учасників, а до фінішу дійшли 19 учасників. Делембовський М.М. потрапив до 5 кращих і був нагороджений сертифікатом та пам’ятними призами.

Примітка: Ernst & Young Global Limited (відома як EY) — одна з найбільших у світі міжнародних компаній, що надають професійні послуги, та одна з компаній «Великої четвірки» поряд з Deloitte, KPMG та PwC. EY надає аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги.
EY функціонує як мережа компаній-членів, зареєстрованих в різних країнах, кожна з яких є окремою юридичною особою. В EY працюють понад 190 000 співробітників у понад 700 офісах у близько 150 країнах світу. Штаб-квартира компанії — у Лондоні

 

к.т.н., доц. Максим ДЕЛЕМБОВСЬКИЙ

Фотозвіт:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram