11 червня Форум Міжнародних можливостей КНУБА

11 червня відбувся заключний день Форуму Міжнародних можливостей КНУБА, участь у якому в режимі відеоконференції взяла PR менеджер Міжнародного Вишеградського фонду – Люсія Бецова, презентувавши Міжнародний Вишеградський фонд як одну із можливостей налагодження партнерських зв’язків та розширення міжнародної співпраці.

Мова йшла про історію створення Фонду та особливості його діяльності, можливості індивідуальної мобільності (для вчених та спипендіатів, а також резиденційні програми для митців) і грантові можливості, які передбачають фінансування для інституцій, зокрема Visegrad Grants, Visegrad + Grants і Strategic Grants. Окрім більш детальної інформації щодо можливостей, які надає Фонд, Люсія також закцентувала увагу на стратегічних пріорітетах, які мають бути закладені в основі проєктів, та основних напрямках, по яких проєкти загалом можуть бути подані.

За цим посиланням, скориставшись кнопкою праворуч,  матимите можливість ознайомитися із вже реалізованими проєктами, їх тематикою та установами, що їх подавали. Можете скористатися цією можливістю для пошуку партнерів при плануванні проєктів.

Відділ міжнародних зв’язків

 

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram