131 “Прикладна механіка” Інженерія логістичних систем

Предмети НМТ 2022 року

• Українська мова (0,3)
  • Математика (0,5)
  • Історія України (0,2), Іноземна мова (0,25), Біологія (0,2), Фізика (0,5), Хімія (0,2)

Вартість навчання

• Денна: 9 000 грн.
  • Дистанційна: 7 500 грн.
  • Заочна: 7 000 грн.
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2023/2024 навчального року
  •

При вступі на місця державного замовлення абітурієнт надає мотиваційний лист та результати національного мультипредметного тесту2022-2023 р.р. або сертифікат ЗНО 2020-2021 р.р.

При вступі на навчання за контрактом абітурієнт надає лише мотиваційний лист

Короткий опис програми

Освітня програма «Інженерія логістичних систем» має на меті підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати базові практично технічні задачі у галузі механічної інженерії при конструюванні технічних засобів, таких як машини, устаткування та високоавтоматизовані (робототехнічні) механічні системи, які використовуються у логістичних системах будівельної індустрії, а також планувати та виконувати процеси, пов’язані з технічною експлуатацією (зберігання, транспортування, технологічне і технічне обслуговування та ремонт) вищезазначених засобів.

Переваги програми

Можливість навчання та стажування за кордоном

Участь у програмі …

Основні дисципліни фахової підготовки

Фізичне виховання; Основи академічного письма; Ділова іноземна мова; Історія української державності та культури; Фахова іноземна мова; Історія філософії та філософської думки; Політологія; Вища математика; Фізика; Інженерна та комп`ютерна графіка; Інформатика та обчислювальна техніка; Теоретична механіка; Основи моделювання і проектування логістичних процесів і систем; Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів; Опір матеріалів; Теорія механізмів і машин; Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання; Гідравліка та приводи механотронних систем; Деталі машин; Вступ до фаху; Системи комп`ютерного проектування; Інформаційні системи розрахунку і моделювання; Підйомно-транспортні машини логістичних систем; Технологія машинобудування та верстатне обладнання автоматичного виробництва; Теорія пружності в прикладній механіці; Електротехніка і електроніка; Основи технічного проектування; Екологія; Машини та обладнання логістичних систем; Підприємництво та менеджмент.

Крім обов′язкових дисциплін програмою передбачено вибіркових блоків обсягом 60 кредитів.

Посади, які можуть обіймати випускники

• Технічні фахівці-механіки;
  • Креслярі;
  • Інші технічні фахівці в галузі фізичних наук та техніки;
  • Головні фахівці – керівники та технічні керівники виробничих підрозділів у промисловості;
  • Головні фахівці – керівники виробничих підрозділів на транспорті, в складському господарстві та зв’язку;
  • Керівники підрозділів матеріально-технічного постачання.

Установи-партнери

• ЗВО України….

• Посилання на сторінку приймальної комісії університету:

Контактна інформація навчально-наукового інституту архітектури та будівництва:

Адреса:
    м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31

pk@knuba.edu.ua Приймальна комісія

knuba@knuba.edu.ua Канцелярія університету

Довідкова телефонів університету: (044) 241-55-80

Приймальна комісія КНУБА:

+38(044)245-46-90,

viber, telegram: +380973321068

• ДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
    vstup.knuba.edu.ua

E-mail: pk@knuba.edu.ua

03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31, кімн.122,

моб.: +38 097 332 10 68 (telegram, viber)

тел.: +38(044) 245 46 90;

Телеграм канал Вступ КНУБА 2023 https://t.me/vstup_knuba

З питань навчання на умовах контракту: кім. 217, 225, тел. +38(044) 241-55-20

Admission to study for international students

Phone : +38(044) 241-55-22, +38(044) 245-48-58, Phone/fax: +38(044) 2484901