Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

17 серпня 2023 року представники кафедри технології захисту навколишньного середовища та охорони праці прийняли участь у зустрічі зі стейхолдерами

17 серпня 2023 року доктор технічних наук, професор кафедри технології захисту навколишньного середовища та охорони праці Волошкіна Олена Семенівна на базі Громадської організацїї Professional Association of Environment of the World (PAEW) прийняла участь у зустрічі зі стейхолдерами.

До онлайн засідання доєдналось ряд консалтингових компаній, ДТЕК, Укренерго, Interpipe, хімічних підприємств, представники МОН України, студентської спільноти.

Під час заходу учасниками було обговорено нові компетентності для спеціальностей 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

Автор: д.т.н., професор Волошкіна О.С.