18 лютого 2021 відбувся вебінар з представниками німецького Інформаційного центру DAAD

За сприяння проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Володимира Володимировича Ткаченка 18 лютого для студентів КНУБА представниками німецького Інформаційного центру DAAD було проведено вебінар.

Проректор Ткаченко В.В. привітав учасників вебінару та наголосив на важливості проведення таких заходів із представниками німецького Інформаційного центру DAAD, оскільки результати у перспективі можуть набути продуктивного двостороннього практичного виміру.

На онлайн-зустрічі доктор Гізела Ціммерман розповіла про основну мету діяльності Інформаційного центру DAAD, відділення якого в Києві вона очолює, та висловила зацікавленість і готовність до подальшої співпраці, а також представила основні міжнародні програми для студентів з урахуванням специфіки навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури. У рамках DAAD (нім. Deutscher Akademischer Austauschdienst) фінансується низка проєктів, які надають можливість студентам, аспірантам, викладачам проходити курси підвищення кваліфікації або стажування в ЗВО Німеччини.

Корисні посилання за результатами вебінару:

Відповідальна за наукову роботу

та міжнародні звязки на будівельному факультеті

Климчук М.