Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

23 березня 2023 року на засіданні кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці ФІСЕ відбувся науковий семінар за тематиками дисертаційних робіт аспірантів кафедри

На кафедрі технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці тривають наукові семінари за тематиками дисертаційних робіт аспірантів кафедри.

Доповіді із спеціальності 101 «Екологія» представили аспіранти другого курсу навчання Нєгода Назарій (керівник к.т.н., доцент кафедри ТЗНС та ОП Жукова О.С.) та Купінський Ігор (керівник д.т.н., доц. професор кафедри фізики  Фролов В.Ф.).

Із спеціальності 263 «Цивільна безпека» звітувалась Бірук Яна (науковий керівник к.пед.наук, доц., професор кафедри фізики Бурдейна Н.Б).

Присутня наукова спільнота, стейкхолдери та аспіранти кафедри одноголосно затвердили звіти, відмітили актуальність наукових досліджень.

Бажаємо здобувачам подальших успіхів, творчого натхнення. Сподіваємося, що вже скоро до колективу кафедри увіллється талановита молодь.

Автор: Ткаченко Т.М.