24 березня Призентація програми ім. Фулбрайта

24 березня координатори Програм Інна Бариш (Fulbright Research and Development Program) та Вероніка Алексанич (Fulbright Visiting Scholar Program) провели онлайн-презентацію щорічних конкурсів Програми ім.Фулбрайта для дослідників та викладачів закладів вищої освіти. Зокрема, у зустрічі взяли участь представники Київського національного університету будівництва i архітектури.

На зустрічі було розглянуто спільні та відмінні ознаки Програм, можливості, які надають Програми, умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій, а також особливості заповнення анкети та вимоги до поданих матеріалів. До презентації також долучилися фіналісти Програм. Вони радо ділилися власним досвідом та надали цінні поради майбутнім учасникам конкурсу. За їхніми словами, такі риси вирізняють Програми ім.Фулбрайта серед інших як: потрапляння до інтелектуального простору та безпосередній доступ до наукового середовища, безумовний особистий професійний розвиток, здобуття незабутнього досвіду та нарощування власної мережі контактів.

Варто також зауважити, що перелік успішних дослідницьких проєктів українських науковців також налічує проєкти за напрямами «Історія мистецтв» та «Архітектура».

Відділ міжнародних зв’язків

Фотозвіт:

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram