Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

26.10.2023 – Другий день участі КНУБА в Міжнародній виставці INTER BUILD EXPO, що щорічно проходить у міжнародному виставковому центрі Київ, Броварський пр-т,15

Долучилася до заходу і ст.викладач кафедри технології захисту навколишнього середовища та охорони праці факультету інженерних систем та екології Антоніна Савченко.

Участь у цій виставці стала доброю традицією КНУБА, адже саме тут можна зустріти багато наших випускників, роботодавців, які зацікавлені в співпраці з ЗВО та готові брати на роботу наших студентів старшокурсників. Студенти КНУБА з радістю відвідують виставку, спілкуються з представниками будівельних компаній, дизайнерських студій, виробників будівельних матеріалів.

Відвідувачі виставки з зацікавленістю розглядають наші стенди та рекламну продукції, задають запитання про освітні можливості університету, про нові спеціальності, про лабораторне оснащення. Співробітники КНУБА і студенти з радістю відповідають на запитання і діляться оновленою інформацією щодо освітніх програм університету.

Студенти одягнені в футболки з символікою КНУБА та будівельні каски прогулювалися між рядами виставкового комплексу, фотографувалися, консультувалися, ознайомлювалися і повернулися до нашої локації переповнені приємними емоціями. «Ця футболка відкриває всі двері!» – вигукнула одна із студенток, а далі пояснила що коли учасники виставки помічають напис КНУБА, то відразу позитивно на це реагують, намагаються зацікавити студентів, пояснюють все детально, та ще й подарунки дарують. В ці моменти гордість переповнює за рідний КНУБА. Так тримати!

Автор: Савченко А.М.