Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

27.01.2024 р. відбувся захист наукових робіт III етапу олімпіади з екології МАН. У роботі членів журі брали участь викладачі кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці: д.т.н., професорка Тетяна Ткаченко та к.т.н., доцентка Леся Василенко.

У цьому році тематики наукових робіт розширилися у бік технологій захисту навколишнього середовища, зокрема управління відходами та розробленням IT-додатків для моніторингу стану довкілля, виявлення та припинення діяльності джерел забруднень. Також, в роботах порушувалися питання забруднення довкілля, екологічного геноциду, затоплення шахт, забруднення біоти радіонуклідами тощо.

Бажаємо учасникам подальших успіхів та сподіваємося у наступному навчальному році побачити майбутніх екологів серед студентів КНУБА!

Новину підготувала зав.каф. ТЗНС та ОП, д.т.н., професорка Тетяна Ткаченко