![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/0x0-2.jpg)
29 травня ФАІТ відзначає 60 років з дня заснування
29 травня 2024 року Факультет автоматизації та інформаційних технологій відзначає 60 років з дня заснування. В далекому травні 1964 року при реорганізації факультетів Київського інженерно-будівельного інституту було створено Факультет автоматизації будівельного виробництва. В 2001 році Факультет автоматизації будівельного виробництва перейменовано на Факультет автоматизації і інформаційних технологій (ФАІТ).
Як показує розвиток світової науки, такий напрямок освіти був дуже перспективним, адже автоматизація нині розвивається семимильними кроками, а інформаційні технології, без сумніву, рухають світ уперед. Безумовно, це технології, що мають стати переломними, змінити сучасні напрями науки і галузі. Приємно відзначити, що спеціалістів у цих галузях готують у Київському національному університеті будівництва і архітектури на Факультеті ФАІТ. Можливо, комусь із них стане доступним створення новітнього штучного інтелекту.
Напередодні ювілею хочемо побажати миру, міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди та зростання! Нехай кожен день, проведений в стінах улюбленого факультету, наповнює серця втіхою і натхненням, нехай завжди знаходяться сили та впевненість для підкорення намічених вершин. Чудових вам можливостей і щасливих миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/screenshot_1-2-75x75.png)
Практика на платформі “Острів”
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/knuba-pershyj-prioritet-fasad-5-400x380.jpg)
Розпочинаємо знайомство з нашим університетом
15 Червня, 2023![ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ ВИПУСКНИКАМИ ВІННИЦЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/jvv_20042023_1-500x380.png)
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ ВИПУСКНИКАМИ ВІННИЦЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
24 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/37_main-500x380.jpg)