Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

30.03.2023 р. відбувся урочистий захід з нагоди Дня факультету інженерних систем та екології

З нагоди Дня улюбленого Факультету інженерних систем та екології, який відбувся 30.03.2023 р., нагороджувалися найкращі та найактивніші студенти, серед яких багато талановитої молоді кафедри ТЗНС та ОП: Ліпатов Віктор ТЗНС-11; Березний Михайло ЕК-31с; Тарабанова Юлія ТЗНС-41; Федюченко Іван ЕК-11.

Приємною несподіванкою стало нагородження викладачів кафедри Тетяни Кривомаз та Тетяни Ткаченко «за комфортне викладання, теплі слова та щиру підтримку усіх починань студентства».

Бажаємо Факультету та кафедрі більше талановитих і креативних студентів, процвітання та подальшого успішного розвитку.

Автор: Тетяна Ткаченко